Ferdi Kaza Sigortası

Başımıza ne geleceğini her zaman öngöremeyiz; ancak önceden önlemimizi alarak beklenmedik durumlar için kendimizi güvence altına alabiliriz. Ferdi Kaza Sigortası, öngörülemeyen olaylar sonucunda uğrayacağımız bedensel zararlar konusunda güvence sunar. Kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık, tedavi masrafları ve gündelik tazminat teminatları gibi geniş bir kapsama sahiptir. Mepa Sigorta Ferdi Kaza Sigortası ile en kötü durumlar için bile hazırlıklı olabilirsiniz.

Neden Ferdi Kaza Sigortası?

Ferdi Kaza Sigortasının en önemli avantajlarından biri, başınıza gelebilecek en kötü olaylarda bile cazip primler sunmasıdır. Gündelik yaşantımızda her şey yolunda gitse de ani bir kaza sonucunda yoğun bir tedavi, geçici veya sürekli sakatlık, hatta ölüm bile yaşanabilir. Böyle durumlarda sizin ve ailenizin mağdur olmaması için Ferdi Kaza Sigortası yaptırmak uzun vadede avantaj sağlar.

Manevi olarak büyük zorluk yaşanan bir dönemde maddi ihtiyaçların karşılanması önemlidir. Özellikle anne ve babalar için önemli olan bu sigorta, olası bir sakatlık ya da ölüm durumunda çocuğun belli bir yaşa gelene kadar masraflarını karşılıyor.

Ferdi kaza sigortası ile ilgili sorularınız için bize ulaşın!

Ferdi Kaza Sigortası Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Ferdi Kaza Sigortası fiyatı, paketin kapsamına ve sunduğu hizmetlere göre değişiklik gösterir. Bazı paketler tedavi masraflarını karşılarken diğerleri yalnızca ölüm ve sürekli sakatlık durumlarını kapsar. Oldukça düşük primlerle başlayan sigortanın fiyatını belirleyen bir diğer değişken de bir kaza durumunda yapılacak tazminat tutarına bağlıdır. Bu nedenle sigorta için ödeyeceğiniz fiyat büyük ölçüde tercihlerinize göre belirlenir.

Mepa Sigorta olarak, bize danışan her bir müşterimizin özel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ihtiyacınızdan fazla hizmet için ödeme yapmadığınızdan emin oluruz.

Ferdi Kaza Sigortası Yaptırmazsam Ne Olur?

Ferdi Kaza Sigortası, en çok desteğe ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda yanınızdadır. Bu nedenle sigorta yaptırmadığınız zaman bu destekten mahrum kalmış olursunuz. Ailenizi ve kendinizi güvence altına alan ferdi kaza sigortası, yalnızca maddi anlamda değil hukuken de güvence sağlar.

Sigorta yaptırmamak; olası bir kaza durumunda ambulans hizmeti, refakatçi desteği, cenaze işlemleri, tedavi desteği, sigortalının ailesinin gerekli durumlarda seyahati ve konaklaması, reşit olmayan çocuklara maddi destek gibi önemli hizmetleri alamayacağınız anlamına gelir. Bu da tüm süreçle maddi ve manevi açıdan bireysel olarak ilgilenmenizi gerektirir.

Konforlu Yaşam Sigorta Poliçesi

ferdi-teminat

 

Hızlı Teklif Almak için Hemen Formu Doldurun!