Hakkımızda

Mepa Sigorta olarak, 1997 yılından bu yana müşterilerimizi, ihtiyaç duydukları farklı sigorta hizmetleriyle buluşturuyoruz. Mepa Şirketler Grubu’nun uzun yıllara dayanan deneyimini ve sunduğu güveni, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinin sunduğu hizmetlerle güçlendiriyoruz. Kurumsal yapımız sayesinde; müşterilerimizi doğru ürünle buluşturma, ileri teknolojilerden faydalanma, devamlı ve güvenli hizmet sunma sorumluluğumuzu sürekli güncel tutuyoruz.

Tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmek için en son teknolojiyle güçlendirdiğimiz altyapımız ve proaktif operasyonel hizmetlerimizle farklı ürünleri Mepa Sigorta çatısı altında bir araya getiriyoruz. Kasko Sigortası, Trafik Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası (DASK), Konut Sigortası, Sağlık Sigortası, İşyeri Sigortası, Nakliyat Sigortaları, Mühendislik Sigortaları başta olmak üzere tüm sigorta branşlarında uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizin güvenliği ve mutluluğu için…

Mepa Sigorta’ya gelen her bir müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerini özenle analiz ederek 7 büyük sigorta şirketinin hizmetleri arasından en uygun olanları belirliyoruz. Yaptığımız işin şeffaf ve güvenilir olmasına verdiğimiz özenle ihtiyaçlarınızı karşılayan tüm seçenekleri karşılaştırmalı olarak birlikte inceliyoruz. Sizinle birlikte, sizi ve sevdiklerinizi güvende hissettirecek sigorta hizmetini sunuyoruz.

Yetkili acente olmamız sayesinde müşterilerimiz için en iyi hizmeti, güvenle ve çözüm odaklı bir yaklaşımla sunmayı öncelikli görüyoruz. İşbirliği yaptığımız sigorta şirketlerimizle birlikte fiyat ve teminat anlamında en uygun sigorta çözümlerine ulaşmanızı sağlıyoruz. Çünkü müşterilerimizin her birini güvende hissettirmeyi ve ihtiyaç duyduğu her anda yanında olmayı önemsiyoruz.

En iyi fiyat, en geniş teminat ve yetkili servis avantajıyla sigortalı olmak için bizi arayın…

 

Hızlı Teklif Almak için Hemen Formu Doldurun!