İşyeri Sigortaları

Günün önemli bir bölümünü geçirdiğimiz ve işverenlerin pek çok kişinin sorumluluğu taşıdığı işyerlerinde güvende hissetmek önemli. Çalışma saatleri boyunca güvenli bir ortam sağlamak hem iş verimliliğinin artması hem de çalışanlarınızın iç rahatlığıyla her sabah işinin başında olması için büyük önem taşıyor.

İşyeri Sigortası

İşyerinizde bulunan elektronik cihazlar, makineler, mobilyaların yanı sıra müşterileriniz ve çalışanlarınızın güvenliği de size emanettir. İşyeri Sigortası; camlardan diğer tüm mobilya ve malzemelere kadar tüm taşınır ve taşınmazlarınızı koruma altına alır. Böylece olası bir hasar, hırsızlık, yangın, su baskını, trafik kazası durumlarında kendinizi güvenceye almış olursunuz. İşyeri paket sigortası kapsamında, satış alanlarınızı, atölyelerinizi, depo, ambar ve ardiyelerinizi, fabrikalarınızı ve üretim yerlerinizi sigortalayabilirsiniz.

Otel Paket Sigortası

Eğer bir otel işletiyorsanız, sürekli olarak size güvenen misafirleriniz için gerçek anlamda güvenilir bir ortam hazırlamanız gerekiyor. Müşterilerinizi, çalışanlarınızı ve otelinizi beklenmedik durum ve olaylara karşı güvence altına almak istiyorsanız Otel Paket Sigortası tam aradığınız ürün! Diğer taraftan, işletmenizden kaynaklanan herhangi bir zararı karşılama taahhüdü veren sigorta paketleri sayesinde siz de emin ellerde olacaksınız. Paketinizin kapsamını ihtiyaç ve tercihlerinize göre belirleyebilirsiniz.

Akaryakıt Paket Sigortası

Akaryakıt istasyonları, güvenlik önlemlerini en üst seviyede alması gereken işyerleri arasında listenin başında yer alıyor. 7/24 güvence veren, en üst düzeyde güvenlik sağlayan Akaryakıt Paket Sigortası ile hem çalışanlarınız hem de müşterilerinizi koruma altına alabilirsiniz. Akaryakıt Paket Sigortaları kapsamında olası, yangın deprem, fırtına, yakıt sızması, taşıt çarpması gibi durumlara karşı risk almak yerine Mepa Sigorta’ya gelin, size en uygun paketi birlikte belirleyelim.

Eczane Paket Sigortası

Eczaneler içinde barındırdığı tıbbi cihazlar, iletişim cihazları, bilgisayarlar, yazar kasa ve mobilyaların yanı sıra işin devamlılığını sağlayan tüm medikal ürünlerle dolu iş yerleridir. Eczacıların hem kendilerini hem de çalışanlarını güvence altına almaları uzun vadede önem kazanır. Bu nedenle, kasa muhteviyatından hırsızlığa, yangından ferdi kazaya ve terör saldırılarına kadar pek çok riske karşı güvence sağlayan Eczane Paket Sigortası, eczacılar için hayat kurtaran bir sigorta ürünüdür.

 

Hızlı Teklif Almak için Hemen Formu Doldurun!