Mühendislik Sigortaları

Mühendislik dünyası hatırı sayılır bir yatırımı da beraberinde getirir. Sanayi sektörünün teknolojiyle birlikte hızla büyümesi, riskler karşısında meydana gelebilecek kayıpların da çok büyük olabileceğinin habercisi. Mühendislik Sigortaları ise, bu kayıplara karşı alabileceğiniz en etkili ve proaktif çözümleri sunuyor. Kendinizi, işinizi ve çalışanlarınızı güvence altına almak için ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak sigorta ürününü keşfetmek için Mepa Sigorta’nın uzman ekibine güvenebilirsiniz.

İnşaat (All Risks) Sigortası

İnşaat çalışmalarınızın başlangıcından bitimine kadar tüm süreç boyuna inşaat ortamına bağlı olarak beklenmedik bir şekilde ortaya çıkacak hasarları güvence altına almak için İnşaat (All Risks) Sigortası yaptırmanız gerekir. Bu sigorta kapsamında doğal afetler, hırsızlık, yangın ve ekonomik krizler dahil olmak üzere yatırım, sermaye ve iş gücünüz garanti altına alınır.

Montaj (All Risks) Sigortası

Mühendislik sigortaları kapsamında, montaj faaliyetleri süresince karşılaşabileceğiniz risklere karşı kendinizi koruma altına almak için Montaj (All Risk) Sigortasına güvenebilirsiniz. Bu sigorta imalatçı veya satıcı, montaj işlerini gerçekleştirecek firma, monte edilecek malzemenin sahibi tarafından ya da üçünü de dahil olacak şekilde gerçekleştirilebilir. Genel anlamda doğal afetler, yangın, hırsızlık gibi durumlarda teminat sunar.

Makine Kırılması Sigortası

Sanayi dendiği zaman çok sayıda makinenin devreye girmesi kaçınılmazdır. İşin devamlılığı için bu makinelerin korunması ve güvenceye alınması büyük önem taşır. Makine Kırılması Sigortası; çalışır haldeyken, temizlik, revizyon veya taşıma sırasında, çalışmaz halde dururken meydana gelen ziya ve hasarlar sonucunda ihtiyaç duyacağınız onarım ve ikame masraflarını karşılar. Böylece önemli bir iş ortağınız haline gelir. Üstelik bu sigortaya, hatalı kullanım ve ihmal bile dahil edilebilir.

Elektronik Cihaz Sigortası

Elektronik cihazlar, günümüzde sektörünüz ne olursa olsun iş dünyasının en önemli parçaları haline geldi. Bu nedenle elektronik cihazlarınızı güvence altına almak, işinizin geleceği için çok önemli. Elektronik Cihaz Sigortası; çalışır haldeyken, temizlik, revizyon veya taşıma sırasında, çalışmaz halde dururken meydana gelen ziya ve hasarlar sonucunda ihtiyaç duyacağınız onarım ve ikame masraflarını karşılar. Hırsızlıktan kısa devre ve yüksek voltaj gibi risklere kadar pek çok konuda güvence sunar.

 

Hızlı Teklif Almak için Hemen Formu Doldurun!