Sağlık Sigortaları

Düzenli kontroller, sağlıklı beslenme uzun ve mutlu bir ömür için yapabileceğiniz en önemli şeylerin başında geliyor. Tüm özeninize karşın sağlığınızla ilgili bir beklenmedik sorun yaşadığınızda sağlık sigortası, sağlığınız için yaptığınız en iyi şeye dönüşebilir. Çünkü özel sağlık sigortası muayene, ilaç ve diğer tedavi masraflarınızı karşılayarak hastalık döneminizde yapacağınız ödemeleri minimuma indirir. Hatta hiç ödeme yapmadan en iyi sağlık hizmetini alabilirsiniz!

Neden Sağlık Sigortası?

Başınıza bir hastalık veya kaza geldiğinde, özel hastaneye gitmek yüksek meblağlarla karşılaşmanıza neden olur. Bir yanda sağlığınız bir yanda bütçeniz varken, sağlığınızı ihmal etme eğiliminde olabilirsiniz. Bunun yerine, düzenli olarak yaptıracağınız sağlık sigortası, zor zamanlarınızda bütçenize dair bir kaygıların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Üstelik yaptıracağınız sigortayı çocuklarınızı da kapsayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Özel sağlık sigortası yaptırdığınız zaman poliçenize bağlı olarak tüm özel hastanelere gidebilir; ayakta tedavi ve yatarak tedavi, yoğun bakım, doğum, fizik tedavi, ameliyat gibi hizmetlerden ücretsiz faydalanabilir ve rutin kontrollerinizi güvenle yaptırabilirsiniz.

Sağlık sigortası ile ilgili sorularınız için bize ulaşın!

Sağlık Sigortası Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Sağlık Sigortası fiyatları kişilerin beklentilerine ve tercihlerine göre farklılık gösterir. Öte yandan hastalık geçmişiniz, yaşınız, mesleğiniz ve cinsiyetinize bağlı olarak karşı karşıya olduğunuz riskler değerlendirilir. Bu değerlendirmeler sonucunda sigorta danışmanınızla birlikte sigorta poliçenizin kapsamını belirleyebilirsiniz. Bu kapsamın ne olacağı, sağlık sigortanıza ne kadar ücret ödeyeceğinizi belirler. Yaptıracağınız sigorta bir yıl boyunca geçerli olur ve her yıl yenilenmesi gerekir.

Mepa Sigorta olarak, bize danışan her bir müşterimizin özel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ihtiyaç olmayan bir hizmet için ödeme yapılmasının önüne geçeriz. Sunduğumuz sigorta hizmetinin tüm ihtiyaçlara cevap verdiğinden emin oluruz.

Sağlık Sigortası Yaptırmazsam Ne Olur?

Sağlık sigortası yaptırmamanın başlıca sebepleri arasında hastalanınca sağlık harcamalarını karşılayacak kadar birikim yapmış olmak, sağlıklı olduğuna ve olacağına inanmak, devlet hastanelerini tercih edeceğini öngörmek sayılabilir. Sağlık sigortası yaptırmadığınızda, hastalığınız ne olursa olsun devlet hastanelerinde uzun sıralar beklemek veya özel hastanelere ciddi paralar ödemek zorunda kalırsınız. Diğer taraftan farklı ihtiyaçlara ve bütçelere göre düzenlenen özel sağlık sigortası, beklenmedik bir durumda yardımınıza koşar.

 

Hızlı Teklif Almak için Hemen Formu Doldurun!