Sorumluluk Sigortaları

Profesyonel hayatın beraberinde getirdiği çeşitli genel ve spesifik risklerden her zaman kaçınamayabiliriz. Sürekli olarak azami önlem almak gerekse de zaman zaman istenmeyen ve beklenmedik durumlar gerçekleşebilir. Böyle durumlarda hem zarar ya da hasar gören kişi ya da kişileri hem de şirketinizi güvence altına almak için size en uygun sorumluluk sigortasını yapmanız gerekiyor. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarının sunduğu hizmetler arasında ihtiyacınız olanı seçmek için bize ulaşın.

Tehlikeli Maddeler ve Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

2872 sayılı Çevre Kanunu kapsamındaki tehlikeli atıkların toplanması, taşınması, geçici ve ara depolanması, geri kazanımı, yeniden kullanılması ve bertarafı faaliyetlerinde bulunuyorsanız Tehlikeli Maddeler ve Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası’na ihtiyacınız var. Mesleki faaliyetleriniz sırasında meydana gelebilecek kazalar sonucu, üçüncü kişilerin uğrayacakları maddi ve bedeni zararlara karşı sorumluluklarını bu sigortayla teminat altına alabilirsiniz.

Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Şirketinizde çalışan özel güvenlik görevlilerinin sunduğu hizmetin de güvence altına alınması gerekiyor. Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası ile özel güvenlik hizmetine dair mevzuat kapsamında çalışma saatleri içerisinde üçüncü şahıslara verecekleri zararlar teminat altına almış olursunuz.

Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Hekimler için zorunlu olan Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası sayesinde işinizi ne kadar özenle yapsanız da ortaya çıkabilecek sorunlara karşı önleminizi almış olursunuz.

İşveren Sorumluluk Sigortası

İş yerinizde güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için beklenmedik şekilde meydana gelebilecek durumları da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Çalışanlarınız karşılaşabileceği iş kazalarına karşı İşveren Sorumluluk Sigortası yaptırarak hem şirketinizi hem de çalışanlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk Sigortası

Sektörünüz ne olursa olsun, yalnızca şirketinizi ve çalışanlarınızı değil üçüncü kişileri de göz önünde bulundurmanızda fayda var. İşinizi yaparken alınan tedbirlere rağmen meydana gelebilecek yaralama, ölüm ya da sakatlanma gibi risklere karşı sorumluluk almanız gerekiyor. Üçüncü kişilere verebileceğiniz olası zararlara karşı önlem olarak Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk Sigortası yaptırmanızı öneririz.

 

Hızlı Teklif Almak için Hemen Formu Doldurun!